نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

یزد، دبیرخانه دانش آموزی اجلاس سراسری نماز شد

یزد، دبیرخانه دانش آموزی اجلاس سراسری نماز شد


در راستای برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز:
دانش آموزان می توانند آثار خود را تا دهم آذرماه ۹۹ ازطریق درگاه اجلاس نماز در تارنمای همگام به نشانی www.hamgam.medu.ir و فرهنگیان و اولیای دانش آموزان و ائمه جماعات در تارنمای ستاد اقامه نماز به نشانی www.Namaz.ir بارگزاری نمایند.

بیست و نهمین دوره اجلاس سراسری نماز با عنوان «پیوند خانه، مدرسه ،مسجد‌ و نماز» در محورها و موضوعات مختلفی از جمله مبانی و اصول تعالی پیوند خانه، مدرسه و مسجد، آسیب ها، موانع و راهکارهای تعالی پیوند خانه، مدرسه و مسجد و نقش و همگرایی نهادهای فرهنگی در پیوند خانه، مدرسه و مسجد برگزار می گردد.

به گفته سعید غفاریان رئیس اداره قرآن ،عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش یزد، امسال یزد به عنوان دبیرخانه دانش آموزی اجلاس سراسری نماز تعیین شده که این دبیرخانه از دهم شهریور ماه آغاز به کار کرده و امید است با استقبال حداکثری دانش اموزان و علاقه مندان مواجه گردد.

وی افزود: دانش آموزان علاقه مند جهت شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را در قالب های علمی و پژوهشی،ادبی و هنری،ایده ها و تجربیات موفق تا دهم آذرماه ۹۹ ازطریق درگاه اجلاس نماز در تارنمای همگام به نشانی www.hamgam.medu.ir و فرهنگیان و اولیای دانش آموزان و ائمه جماعات در تارنمای ستاد اقامه نماز به نشانی www.Namaz.ir بارگزاری نمایند.