نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست توجیهی جشنواره هنر قرآنی دانش

نشست توجیهی جشنواره هنر قرآنی دانش
جلسه توجیهی جشنواره هنر قرآنی دانش  با حضور سعید غفاریان رئیس اداره قرآن عترت و نماز و کاظم پناهی رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل،  در استودیو هماورد آموزش و پرورش ناحیه یک به صورت پخش زنده و با حضورمجازی معاونین و مربیان پرورشی ناحیه یک یزد برگزار گردید .
سعید غفاریان در رابطه با ضرورت و اهداف جشنواره و با توجه به دستورالعمل تنظیم شده به معرفی رشته ها و نحوه شرکت دانش آموزان در این جشنواره پرداختند ، در ادامه بیان کردند:محورهای جشنواره قران عترت نهج البلاغه و نماز و مخاطبین جشنواره دانش آموزان دوره دوم ابتدایی ،متوسطه اول و دوم می باشند.


کاظم پناهی در رابطه با بخش هنری جشنواره به بیان نکاتی در رابطه با شرایط و نحوه ارسال آثار،معرفی رشته ها پرداختند
در انتها روسای ادارات پس از پاسخگویی به سوالات معاونین و مربیان پرورشی ،بر اهمیت اطلاع رسانی و جذب دانش آموزان و حضور پرشور و حداکثری در جشنواره هنر قرآنی دانش تاکید کردند.
گفتنی است اولین جشنواره هنر قرآنی دانش با هدف تقویت بنیه معرفتی و تربیتی دانش آموزان با تمسک به قرآن کریم از 30 آذر ماه امسال آغاز به کار کرده و در حال برگزاری است.
این جشنواره به همت اداره قرآن عترت و نماز و معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و با مشارکت سازمان فرهنگی،اجتماعی شهرداری یزد در حال انجام  است.