نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برنامه های هفته بهداشت روان 99 اعلام شد

برنامه های هفته بهداشت روان 99 اعلام شد


پس از گفتگو و تبادل نظر در جلسه هماهنگی:
هفته بهداشت روان از جمله برنامه های اخیرا واگذار شده به اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی است که امسال با مشارکت و همراهی اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی و مشاوران مدارس استان برگزار خواهد شد.

هفته بهداشت روان از 18 تا 24 مهرماه 1399 به مدت یک هفته در مدارس سراسر استان با برگزاری برنامه هایی گرامی داشته خواهد شد. این مسئله خروجی جلسه هماهنگی اعضای کارگروه سلامت روان اداره کل آموزش و پرورش استان بود.

در این جلسه هماهنگی آقای ملانوری معاونت محترم پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، رییس مرکز مشاوره امام حسین(ع) و سرگروه و کارشناسان مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی اداره کل و آموزش و پرورش نواحی یک و دو یزد حضور داشتند.

برگزاری مراسم نمادین آغاز هفته بهداشت روان با حضور مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان از جمله برنامه های مهم این هفته خواهد بود که مخاطبان از طریق ویدئوکنفرانس آن را دنبال خواهند کرد.

هفته بهداشت روان از جمله برنامه های اخیرا واگذار شده به  اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی است که امسال با مشارکت و همراهی اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی و مشاوران مدارس استان برگزار خواهد شد.