نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی از شهرستان اشکذر

بازدید حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی از شهرستان اشکذر


دیدار با امام جمعه محترم شهرستان اشکذر، حضور در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان، حضور در برنامه یادمان شهدای آموزشگاه سماء، حضور در همایش آموزشی و توجیهی مشاوران، مربیان و معاونان پرروشی مدارس و بازدید از چندین آموزشگاه از مهمترین برنامه های این بازدید بود.

حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی طی سفری یکروزه از فعالیتهای پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش و مدارس شهرستان اشکذر بازدید به عمل آورده و در جلسات مختلفی شرکت نمودند.

در این سفر حسینعلی ملانوری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و هیات همراه از ادارات مختف تابعه، ضمن عرض خداقوت به همکاران شهرستان اشکذر در معرض مهمترین برنامه های شهرستان در زمینه های مرتبط قرار گرفتند.

دیدار با امام جمعه محترم شهرستان اشکذر، حضور در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان، حضور در برنامه یادمان شهدای آموزشگاه سماء، حضور در همایش آموزشی و توجیهی مشاوران، مربیان و معاونان پرروشی مدارس و بازدید از چندین آموزشگاه از مهمترین برنامه های این بازدید به شمار می رود.

شهرستان اشکذر همسایه شمالی مرکز استان یزد است که بیش از شش هزار دانش آموز در مدارس آن به تحصیل علم و فراگیری فعالیتهای پرورشی مشغول هستند.