نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازبینی در آیین نامه های اردوها بسیاری از ابهامات را رفع می کند

بازبینی در آیین نامه های اردوها بسیاری از ابهامات را رفع می کند


معاون پرورشی و فرهنگی وزیر
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر گفت: بازبینی در آیین نامه های اردوها باعث می شود تا بسیاری از ابهاماتی که متناسب با تغییر ساختار آموزشی است، برطرف شود.


مهدی فیض در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش دستوری در مورد بالا بردن ایمنی اردوهای راهیان نور صادر کرد و بلافاصله بعد از آن، جلساتی تشکیل دادیم و اتفاقاتی که به صورت مشخص در این زمینه افتاده بود مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.
 
وی تصریح کرد: اولین جلسه بازنگری در آیین نامه اردوهای دانش آموزی نیز با حضور دوایر و بخش های مختلف اردوهای دانش آموزی برگزار شد.
 
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: بسیاری از ابهاماتی که متناسب با تغییر ساختار آموزشی متوجه این آیین نامه بوده با این بازنگری برطرف خواهد شد و شرایطی به وجود می آید که متولیان برنامه های اردویی با مراجعه به این آیین نامه بتوانند تصمیم لازم در مورد برگزاری اردوهای دانش آموزی را اتخاذ کنند.
 
وی ادامه داد: در اولین جلسه بازنگری قوانین اردوهای راهیان نور دانش آموزی تصمیماتی برای بالا بردن امنیت این اردوها اتخاذ شد. جلسات مداومی با ستاد راهیان نور کشور و ستاد راهیان نور دانش آموزی داشته ایم و تمام موارد در حال رصد است.
 
فیض ادامه داد:  اردوهای راهیان نور از دی ماه به دلیل برگزاری امتحانات دانش آموزان تعطیل بود ولي مجدد  از 6 بهمن ماه دوباره آغاز شد.