نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اجرای سرود 22هزار نفری و حضور برگزیدگان مسابقات فرهنگی، هنری در 22بهمن

اجرای سرود 22هزار نفری و حضور برگزیدگان مسابقات فرهنگی، هنری در 22بهمن


علی اکبرزاده
مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: همزمان با یوم الله 22 بهمن سرود 22 هزار نفری توسط دانش آموزان اجرا می شود ضمن اینکه دانش آموزان برگزیده سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی هنری کشور در این روز هنرنمایی می کنند.


مهدی علی اکبرزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار کرد:به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی عظیم 22 بهمن، دانش آموزان سرود انقلاب را با حضور 22 هزار نفر اجرا می کنند تا پایبندی خود را به این نظام مقدس نشان دهند.ضمن آنکه دانش آموزان برگزیده مسابقات فرهنگی هنری کشور نیز در این روز در شهر های خود و تهران در خیل عظیم راهپیمایان حضور داشته و به اجرای برنامه می پردازند.

وی افزود: طی هفته گذشته یک ویژه برنامه برای دانش آموزان فرهنگی هنری سی و چهارمین مسابقات کشور برگزار شد که دانش آموزان برگزیده در 5 رشته مجزا به تهران آمده و در کارگاههای تخصصی آموزشی شرکت کردند.

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان در این برنامه تبادل افکار و تبادل نظر می کنند افزود: این دانش آموزان برگزیده می توانند آثار خود را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهند در نتیجه یک فضای بسیار صمیمی و تخصصی در این رابطه به وجود می آید بنابراین فرصت بسیار خوبی است که آموزش و پرورش ضمن اینکه دانش آموزان تخصصی خود را در سالهای گذشته رصد می کند می تواند ببیند که این دانش اموزان اکنون در سطح جامعه در حال فعالیت هستند و با دانش اموزان امروز پیوند خورده اند .

وی همچنین افزود: شاید همه این دانش آموزانی که امروز عصاره شان جمع شده است در آینده افرادی باشند که نه تنها یک شهر ، یک مدرسه و یک استان بلکه کشور ما را برای سطح جهان معرفی کنند و خود نیز در عرصه بین المللی عرض اندام داشته باشند.

علی اکبرزاده گفت: دانش آموزان با برگزاری این برنامه این احساس را می کنند که وزارت آموزش و پرورش آنها را رها نکرده و دائما حواسش به آنهاست. کارشناسان ما بر روی این دانش آموزان توجه کرده شاید حافظ ها، سعدی ها، فردوسی ها، نویسندگان و هنرمندان به نام از بین همین دانش آموزان باشد.