مناسبت ها:

  • هفته بهداشت روان گرامی باد.

  • تعلیم و تعلم عبادت است. امام خمینی(ره)

خبرهای اداره قرآن، عترت و نماز
خبرهای اداره قرآن، عترت و نماز

حداقل کردن حداکثر
با حضور معاونت، روسا و مسئولان:
همایش کارشناسان معاونت پرورشی فرهنگی استان برگزار شد.
در این همایش که با حضور جناب آقای سرداری معاون پرورشی و فرهنگی استان و جناب آقای صفری مدیر آموزش و پرورش منطقه زارچ آغاز شد برنامه های پیش روی حوزه پرورشی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
تقدیر از یک مدیر یزدی در اجلاس سراسری نماز
در جریان برگزاری بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز که در سمنان برگزار شد، از یک مدیر دبیرستان یزد به عنوان مدیر موفق در زمینه ترویج نماز تجلیل شد.
با هدف ارزیابی فعالیتها و هم افزایی برنامه ها صورت گرفت:
بازدید معاون، روسا و کارشناسان حوزه پرورشی استان از شهرستان اشکذر
درا ین بازدید یک روزه گروه معاونت پرورشی ضمن حضور در برخی مدارس شهرستان و دیدار با فرهنگیان و دانش آموزان در جلسه ای با حضور مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر و معاونان وی مسائل و مشکلات پیش رو را مورد ارزیابی قرار دادند.
آغاز ثبت نام مسابقه بزرگ کتابخوانی " عطر انتظار " ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان یزد
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد از آغاز ثبت نام مسابقه بزرگ کتابخوانی "عطر انتظار" ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان یزد خبرداد.
برگزاری همایش رابطین مهدویت با حضور استاد قرائتی
همایش بزرگ رابطین طرح تربیت مهدوی با حضور مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) کشور " حجه الاسلام و المسلمین قرائتی " یکشنبه 20 آبان در سالن تربیت معلم شهید پاکنژاد یزد برگزار شد.
توسط مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی منتشر شد:
"بشری"؛ اپلیکشین ویژه فرهنگیان برای پاسخگویی به شبهات دینی دانش آموزان
پاسخ گویی در این اپلیکیشن در شش زیرگروه قرآن، حدیث، اعتقادات، اخلاق، مشاوره و تاریخ توسط کارشناسان فرهیخته به صورت مستند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
در قالب طرح مصباح الهدی با عنوان آفتاب کرامت در سراسر استان برگزار می...
آشنایی دانش آموزان استان با زندگی امام حسن مجتبی(ع)
دانش آموزان استان یزد امسال در قالب طرح مصباح الهدی با عنوان "آفتاب کرامت" با زندگی و شخصیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) آشنا خواهند شد.
با حضور مدیرکل و معاونان پرورشی و متوسطه:
شورای توسعه فعالیتهای قرآنی استان یزد تشکیل جلسه داد
نشست شورای توسعه فعالیت های قرآنی استان یزد ویژه نهضت ملی حفظ جزء سی، با حضور مدیرکل و معاونان در سالن شهید ساداتی اداره کل آموزش و پرورش یزد برگزار شد.
به میزبانی استان یزد برگزار شد:
نشست قطب پنج کشوری ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش
نشست قطب پنج کشوری ستاد همکاریهای حوزه های علمیه و آموزش و پرورش به میزبانی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در تالار فرهنگیان برگزار شد.
سوالات درسهایی از قرآن مورخ 97/07/19
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن که در تاریخ 97/07/19 پخش شده است.
حضور مدیران دارالقرآنهای آموزش و پرورش استان در دوره توانمندسازی کشوری
رییس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از حضور ۲۰ نفر از مدیران دارالقرآن‌های آموزش و پرورش استان یزد در چهارمین دوره «توانمندسازی مدیران دارالقرآن‌های سراسر کشور» خبر داد.
کسب رتبه های برتر مسابقات قرآن، عترت و نماز کشور توسط فرهنگیان استان یزد
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : در جریان برگزاری سومین دوره ی مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان سراسر کشور، نمایندگان استان یزد ضمن حضور درخشان در این رقابتها موفق شدند دو رتبه برگزیده کشوری را به خود اختصاص دهند.
محتوای بخش عملی احکام کشوری97-96
محتوای بخش عملی احکام کشوری97-96
برگزاری جلسه هم اندیشی دوره آمادگی مسابقات قرآن، عترت و نماز کشوری دانش آموزی
به منظور برگزاری هرچه بهتر دوره آمادگی مسابقات قرآن، عترت و نماز کشوری دانش آموزی دوشنبه20 فروردین 97 جلسه ای با حضور برخی از دست اندرکاران در محل اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش یزد برگزار شد.
برگزاری جلسه هماهنگی مسابقات استانی قرآن، عترت و نماز دانش آموزان
جلسه هماهنگی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان با حضور دست اندرکاران در اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.
بازدید معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش از مسابقات قرآن ناحیه1
علی سرداری معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با حضور در دارالقرآن امام موسی کاظم(ع) از روند اجرای مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان ناحیه1 یزد بازدید به عمل آورد.
برگزاری سومین دوره مسابقات عطر انتظار دانش آموزان و فرهنگیان استان یزد
مرحله نهایی سومین دوره مسابقه مهدوی عطر انتظار دانش آموزان و فرهنگیان در سال 96 به شکل همزمان در سراسر استان برگزار شد
به گزارش رییس اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ؛ صبح...
بازدید مدیران مدارس قرآنی استان یزد از دبستان قرآنی شهید اکرمی بافق
به گزارش رییس اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ؛ صبح امروز مدیران مدارس قرآنی استان یزد با حضور در آموزشگاه قرآنی شهید اکرمی از نزدیک با مسائل آموزشی و پرورشی انجام شده در این دبستان آشنا شدند .
جلسه استانی کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش برگزار شد
جلسه کمیته همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش استان یزد با حضور حضرت آیت الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، حجت الاسلام ملکی مشاور وزیر آموزش و پرورش و رییس ستاد، آقای شیرزاد مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیران کل تبلیغات اسلامی،...