مناسبت ها:

  • هفته بهداشت روان گرامی باد.

  • تعلیم و تعلم عبادت است. امام خمینی(ره)

کارگروه مسابقات فرهنگی - هنری و قرآن و عترت برگزارشد.
در این جلسه مدیرکل ، معاون توسعه منابع و پشتیبانی , معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان یزد در سامانه طرح حفظ جزء سی ام قرآن ثبت نام کردند.
اجلاس ملی مهدویت و انقلاب اسلامی
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران اجلاس ملی مهدویت و انقلاب اسلامی با هدف تبیین آموزه های مهدوی در شکل گیری نهضت اسلامی و تاثیر متقابل ارزشهای انقلاب اسلامی در توسعه فرهنگ مهدویت برگزار می شود.
رییس اداره فرهنگی هنری و اردویی آموزش و پرورش استان خبر داد:
برگزاری نخستین جشنواره زندگی به سبک روح الله (آیینه زمان)
رشته های سرود همگانی و گروهی، فیلم کوتاه، نمایش صحنه ای و خیابانی، نمایشنامه خوانی، نقالی، تولید پارکستینگ و ویدیو کستینگ، خبر نویسی، خوشنویسی، پوستر، نقاشی، شعر ، داستان، سخنوری، نامه ای به امام ، زیبا ترین جمله ای که از امام شنیدم، زیباترین خاطره...
همایش مدیران و کارشناسان کانونهای فرهنگی و تربیتی برگزار شد
در اين همايش مديران و كارشناسان كانون ها ضمن تبادل تجربيات و ارايه راهكارهاي مفيد در جهت پويايي كانون ها ،در برنامه و كلاس توجيهي ويژه سايت همگام و نيز جشنواره زندگي به سبك روح الله آشنا شدند
با حضور معاون پرورشی استان و معاون پژوهشی ستاد همکاریهای حوزه و وزارت...
اختتامیه دوره توانمندسازی طلاب وظیفه یزد و کرمان
مراسم اختتامیه دوره توانمندسازی طلاب وظیفه با حضور جناب آقای سرداری معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان و جناب آقای رحیمی معاون پژوهشی ستاد همکاریهای حوزه های علمیه و آموزش و پرورش و آقای غفاریان رییس اداره قرآن، عترت و نماز برگزار شد.
نشست هم اندیشی طرح نهضت ملی حفظ جزء سی قرآن کریم
نشست هم اندیشی طرح نهضت ملی حفظ جزء سی قرآن کریم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش ، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه و مدیر کل صدا و سیمای استان یزد در پژوهشکده تعلیم و تریت برگزارشد.
مدارس معارف استان یزد رتبه اول در کشور هستند
" علیرضا رحیمی" معاون پژوهش کمیته همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش در دیدار با مدیرکل و مسئولان معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد گفت: مدارس علوم و معارف استان یزد رتبه اول را در بین مدارس علوم و معارف کشور دارند.
برگزاری دوره ضمن خدمت طلاب وظیفه استانهای یزد و کرمان
دوره ضمن خدمت طلاب وظیفه باحضور 39 نفر از طلاب استان های یزد و کرمان در اردوگاه شهید رجایی محمد آباد یزد در حال برگزاری است. دوره ضمن خدمت طلاب وظیفه باحضور 39 نفر از طلاب استان های یزد و کرمان در اردوگاه شهید رجایی محمد آباد یزد در حال...
بازدید معاون، روسا و کارشناسان حوزه پرورشی استان از مهریز
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در راس هیاتی از حوزه پرورشی از شهرستان مهریز بازدید کرد.
دیدار صمیمانه حضرت آیت الله ناصری و دانش اموزان دبیرستان ملک ثابت
آیت الله ناصری در دیدار صمیمی با دانش آموزان دبیرستان نمونه ملک ثابت با بیان این که آموزش باید از سطحی نگری بیرون بیاید و عمیق و همراه با تفکر و تعقل باشد گفت : سطحی نگری باعث عدم تربیت افراد کارآفرین و خلاق و در نتیجه تداوم بیکاری در جامعه می شود.
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد:
اختتامیه کنگره سراسری قرآن کریم قطب یک کشوری مدارس سمپاد
عباسعلی دانافر، مدیرکل آموزش و پرورش استان، در آیین اختتامیه کنگره سراسری قرآن کریم قطب یک کشور مدارس سمپاد  ضمن تشکر از دست اندرکاران و عوامل برگزاری  این کنگره قرآنی بیان داشت: انس با قرآن از ارزشمند ترین لذتهای زندگی و باعث سعادت...
با حضور مهمانانی از 5 استان کشور برگزار شد:
نشست دو روزه قطب چهار کشوری مشاوره در یزد
نشست دو روزه روساي ادارات و مراكز مشاوره قطب چهار كشور با حضور معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان يزد و روساي ادارات و مراکز مشاوره استانهاي يزد، كرمان، هرمزگان، سيستان و بلوچستان و خراسان جنوبي در مركز مشاوره و خدمات روانشناختي امام...
ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش استان تشکیل شد.
نشست ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش استان یزد با حضور اعضای ستاد در سالن شهید ساداتی اداره کل آموزش و پروش تشکیل شد.
با حضور معاونت، روسا و مسئولان:
همایش کارشناسان معاونت پرورشی فرهنگی استان برگزار شد.
در این همایش که با حضور جناب آقای سرداری معاون پرورشی و فرهنگی استان و جناب آقای صفری مدیر آموزش و پرورش منطقه زارچ آغاز شد برنامه های پیش روی حوزه پرورشی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
تقدیر از یک مدیر یزدی در اجلاس سراسری نماز
در جریان برگزاری بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز که در سمنان برگزار شد، از یک مدیر دبیرستان یزد به عنوان مدیر موفق در زمینه ترویج نماز تجلیل شد.
با هدف ارزیابی فعالیتها و هم افزایی برنامه ها صورت گرفت:
بازدید معاون، روسا و کارشناسان حوزه پرورشی استان از شهرستان اشکذر
درا ین بازدید یک روزه گروه معاونت پرورشی ضمن حضور در برخی مدارس شهرستان و دیدار با فرهنگیان و دانش آموزان در جلسه ای با حضور مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر و معاونان وی مسائل و مشکلات پیش رو را مورد ارزیابی قرار دادند.
با حضور جمعی از مشاوران مدارس استان برگزار شد:
کارگاه آموزشی مهارتهای کنترل خشم در نوجوانان
کارگاه آموزشی یک روزه مهارتهای کنترل خشم در نوجوانان به همت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و با مشارکت اداره مشاوره اداره کل آموزش و پرورش و نیروی انتظامی با حضور دکتر شهرام محمدخانی دانشیار دانشگاه خوارزمی تهران در سالن کنفرانس "هتل...
آغاز ثبت نام مسابقه بزرگ کتابخوانی " عطر انتظار " ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان یزد
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد از آغاز ثبت نام مسابقه بزرگ کتابخوانی "عطر انتظار" ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان یزد خبرداد.
برگزاری همایش رابطین مهدویت با حضور استاد قرائتی
همایش بزرگ رابطین طرح تربیت مهدوی با حضور مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) کشور " حجه الاسلام و المسلمین قرائتی " یکشنبه 20 آبان در سالن تربیت معلم شهید پاکنژاد یزد برگزار شد.
با حضور مشاوران مدارس استان:
کارگاه آموزشی آسیب شناسی روانی در حال برگزاری است
کارگاه آموزشی 48ساعته آسیب شناسی روانی مبتنی بر DSM-5 با حضور مشاوران مدارس استان یزد آغاز شده و در حال برگزاری است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش
محتوی کتابهای دینی باید ادبیات بنده پروری باشد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در نشست مشترک ستاد مرکزی اقامه نماز گفت: ادبیات بندگی در کتاب های ما بسیار کم است، ادبیات کتابهای ما باید بنده پروری کند.
مشاور رییس جمهور در ستاد اقامه نماز کشور
کل کشور باید در امر نماز به آموزش و پرورش کمک کند
مشاور رییس جمهور در ستاد اقامه نماز کشور در نشست مشترک ستاد مرکزی اقامه نماز گفت: برای اینکه امر نماز به سرانجام برسد باید کل مملکت به آموزش و پرورش کمک کند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر
بازبینی در آیین نامه های اردوها بسیاری از ابهامات را رفع می کند
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر گفت: بازبینی در آیین نامه های اردوها باعث می شود تا بسیاری از ابهاماتی که متناسب با تغییر ساختار آموزشی است، برطرف شود.
علی اکبرزاده
اجرای سرود 22هزار نفری و حضور برگزیدگان مسابقات فرهنگی، هنری در 22بهمن
مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: همزمان با یوم الله 22 بهمن سرود 22 هزار نفری توسط دانش آموزان اجرا می شود ضمن اینکه دانش آموزان برگزیده سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی هنری کشور در این روز هنرنمایی می کنند.
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی خبر داد:
تربیت 200 هزار نفر دانش‌آموز حافظ قرآن کریم در کشور
نشست مشترک قائم مقام سازمان دانش‌آموزی، با مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش صبح امروز برگزار شد.
مسیب‌زاده:
آموزش فرهنگ انقلابی را در قالب ارائه آموزه‌های دینی و قرآنی دنبال می‌کنیم
مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه انقلابی‌گری فارغ از قرآن و سیره ائمه اطهار(ع) قابل بررسی نیست تصریح کرد: بنابراین مأموریت خود در زمینه نهادینه کردن فرهنگی انقلابی‌گری و جهاد را در قالب ارائه آموزه‌های دینی و قرآنی دنبال...
ناحیه دو-برگزاری جلسه ی هماهنگی مجامع اعضاء ومربیان سازمان دانش آموزی
با هدف تصمیم سازی ومدیریت برنامه های سازمان دانش آموزی باحضور مدیر ومسئولین سازمان دانش آموزی استان یزد،معاون پرورشی فرهنگی وجمعی ازدبیران و مربیان ودانش آموزان عضو مجامع ، دومین جلسه ی هماهنگی مجامع اعضاء ومربیان سازمان دانش آموزی ...
به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه
يكصد و هشتاد و پنجمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه
نهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال94 در سالن شهيد عادل زاده اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز
بازدید یک روزه معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
با هدف بررسی طرح و برنامه های آموزشی و تشکیل جلسه با مدیران ، معاونین آموزشی و پرورشی مدارس ابتدایی و تشریح برنامه های حوزه آموزش ابتدایی صورت پذیرفت.

مسئولان معاونت پرورشی و فرهنگی
مسئولان معاونت پرورشی و فرهنگی

حداقل کردن حداکثر

وزارت آموزش و پرورش
وزارت آموزش و پرورش

حداقل کردن حداکثر

لینک های مرتبط
لینک های مرتبط

حداقل کردن حداکثر

 

تقویم رویدادها
تقویم رویدادها همه رویدادها

حداقل کردن حداکثر

25-26

آذر

جلسه قطب چهار کشوری روسای ادارات و مراکز مشاوره در یزد

12-22

بهمن

گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران

پوستر برنامه ها
پوستر برنامه ها

حداقل کردن حداکثر

 


خدمات الکترونیک صفحه نخست اداره امور تربیتی اداره فرهنگی، هنری اداره قرآن، عترت و نماز اداره مشاوره تربیتی سازمان دانش آموزی آرشیو خبرها بیشتر...