مناسبت ها:

  • هفته بهداشت روان گرامی باد.

  • تعلیم و تعلم عبادت است. امام خمینی(ره)

جلسه هم اندیشی در هسته مشاوره تفت برگزار شد
شهرستان تفت در 20 کیلومتری مرکز استان یزد قرار گرفته و دارای حدود 5000 دانش آموز و 8 همکار مشاور است.
جلسه کارگروه هدایت تحصیلی و معرفی مشاغل برگزار شد
با توجه به اهمیت مسئله و نیاز به هماهنگی در سایر سطوح مقرر شد که در جلسه ای دیگر این مطالب با حضور معاونت محترم پرورشی و فرهنگی اداره کل و نمایندگانی از معاونت آموزش متوسطه، مطرح شده و برنامه ها با همکاری هر دو معاونت پیگیری و اجرا شود.
جلسه آغازین هماهنگی سال 98 اداره مشاوره
در این جلسه حمیده رادپور ریاست اداره مشاوره ضمن گرامیداشت آغاز سال نو شمسی و عرض خسته نباشید به همکاران ابراز امیدواری کرد که سال جدید با حرکتهای ابتکاری و خلاقانه آغاز شده و با همراهی تمامی همکاران و مشاوران مراکز مشاوره و مدارس شاهد اقدامات مناسبی...
جلسه هماهنگی طرح توانمندسازی روانی-اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد استان یزد
در این جلسه حاضران ضمن بحث و بررسی پیرامون مفاد طرح توانمندسازی روانی-اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد استان یزد به بیان نظرات پیشنهادی و اصلاحی خود پرداختند.
مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش:
در عرصه قرآن نیازمند فعالیتهای ترویجی هستیم
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن در مدارس تاکید کرد و افزود: اجرای طرح ملی حفظ جزء سی در مدارس در راستای این بیانات اجرا می شود.
رییس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان یزد خبر داد:
سی و هفتمین دوره ی مسابقات استانی قرآن، عترت و نماز برگزار می‌شود
سعید غفاریان تصریح کرد : در این دوره از مسابقات دانش آموزان برگزیده سراسر استان یزد در رشته های قرائت قرآن کریم، حفظ قرآن کریم، تفسیرقرآن کریم، نهج البلاغه، احکام، اذان، انشای نما، مداحی و صحیفه سجادیه به رقابت می پردازند.
دکتر کفاش در گردهمایی پیشکسوتان امور تربیتی استان یزد:
در دنیای امروز بیش از هرچیز مقام معلم و مربی پاس داشته می شود
دکتر کفاش ضمن ارائه گزارشی از برنامه خود در شهرهای یزد و اردکان و جلسات برگزار شده اضافه کرد: در این سالها بهترین و نجیب ترین همکاران و دوستان ما یزدی بودند و هستند ما به یزد و یزدیها افتخار می کنیم.
با حضور حدود 200 نفر از بازنشستگان بخشهای مختلف حوزه معاونت پرورشی:
گردهمایی پیشکسوتان امور تربیتی برگزار شد
به مناسبت هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی گردهمایی پیشکسوتان امور تربیتی با حضور 200 نفر از بازنشستگان بخشهای مختلف حوزه معاونت پرورشی از سراسر استان در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد.
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش سه استراتژی اصلی حوزه...
آموزه های قرآنی، مهارتهای زندگی و نشاط
وی توسعه فعالیت‌های قرآنی و توجه به آموزه‌های قرآنی، آموزش مهارت‌های زندگی و ایجاد شادابی، نشاط و امید در بین دانش‌آموزان را سه استراتژی اصلی در حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی دانست.
با حضور باشکوه همکاران و مسئولان استانی و کشوری:
همایش بزرگ معاونان و مربیان پرورشی و مشاوران مدارس 97 برگزار شد
به مناسبت آغاز هفته گرامیداشت تربیت اسلامی و امور تربیتی همایش بزرگ معاونان و مربیان پرورشی و مشاوران مدارس با حضور باشکوه همکاران و مسئولان استانی و کشوری در تالار معلم تربیت معلم شهیدان پاک نژاد یزد برگزار شد.
در آستانه هفته تربیت با حضور خبرنگاران رسانه ها مختلف برگزار شد:
نشست خبری معاون پرورشی و فرهنگی استان یزد
‌سرداری گفت : تقویت مباحث اعتقادی و نهادینه کردن نگاه اجتماعی و سیاسی در دانش‌آموزان از جمله اولویت‌های اجرایی آموزش و پرورش است.
توسط رییس اداره امور تربیتی:
برنامه های هفته تربیت تشریح شد
در آستانه هفته ی گرامیدشت تربیت اسلامی و امور تربیتی، سعدی زارعشاهی رییس اداره امور تربیتی اداره کل استان یزد برنامه های معاونت پرورشی فرهنگی را در این زمینه تشریح کرد.
پوسترهای هفته گرامیداشت تربیت اسلامی و امور تربیتی
همه ساله از هشتم اسفندماه، یک هفته به عنوان گرامیداشت تربیت اسلامی و امور تربیتی نامگذاری شده است تا فرصتی باشد برای نگاهی دوباره و تازه به مفهوم والای تربیت در سپهر درخشان آموزش و پرورش.
بازدید معاون، روسا و کارشناسان حوزه پرورشی استان از شهرستان بهاباد
معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در راس هیاتی از روسا و کارشناسان این حوزه از فعالیتها و اقدامات آموزش و پرورش در شهرستان بهاباد بازدید به عمل آورد.
به میزبانی اداره مشاوره برگزار شد:
صبحانه کاری معاونت پرورشی و فرهنگی
اولین صبحانه کاری معاونت پرورشی و فرهنگی با هدف تعامل بیشتر و ایجاد همدلی درون سازمانی به میزبانی اداره مشاوره و با حضور همکاران این حوزه برگزار شد.
حضور تیم کامست معاونت پرورشی در مسابقات جام فجر
اعضای این تیم ورزشی را آقای سعید غفاریان از اداره قرآن و عترت، آقایان مهدی رضائیان و محمدصادق خدایی از اداره مشاوره، آقایان عارف غفاریان و سجاد دهقانی از اداره امور تربیتی و آقایان محمدحسین شمس الدینی و محمدهادی عبدی نسب از اداره فرهنگی هنری اردویی...
به میزبانی پردیس آزادی دانشگاه یزد:
دومین جلسه کانون تفکر واحد مشاوره و دانشگاه یزد برگزار شد
در این جلسه که با حضور خانم دکتر اسعدی عضو هیات علمی دانشگاه یزد، آقای حقیر رییس اداره ابتدایی دوره اول آموزش و پرورش استان، خانم رادپور رییس اداره مشاوره استان و جمعی از کارشناسان مشاوره آموزش و پرورش تشکیل شد چالشها، آسیبها و زمینه های بروز آسیب...
معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد تشریح کرد:
مشاوره، شغلی شیرین ولی سخت است
باید بیشترین تاکید و تمرکز را بر پیشگیری گذاشت و کار درمانی را به عنوان آخرین مرحله در نظر گرفت. اگر مراکز مشاوره ما نقش آموزشی خود را از دست بدهند به بیمارستان تبدیل خواهند شد.
نشست کارشناسان و سرگروه های مشاوره استان برگزار شد
نشست کارشناسان و سرگروه های مشاوره مناطق، نواحی و شهرستانهای سراسر استان یزد با حضور معاونت محترم پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، ریاست اداره مشاوره و ریاست اداره آسیبهای اجتماعی در پژوهشکده تعلیم و تربیت تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.
به منظور هم اندیشی بیشتر و ارائه راهکارهای موثر میان بخشی:
جلسه مشترک مشاوره و آموزش ابتدایی برگزار شد
به منظور هم اندیشی بیشتر و ارائه راهکارهای موثر میان بخشی جلسه مشترک اداره مشاوره با آموزش ابتدایی برگزار شد.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش
محتوی کتابهای دینی باید ادبیات بنده پروری باشد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در نشست مشترک ستاد مرکزی اقامه نماز گفت: ادبیات بندگی در کتاب های ما بسیار کم است، ادبیات کتابهای ما باید بنده پروری کند.
مشاور رییس جمهور در ستاد اقامه نماز کشور
کل کشور باید در امر نماز به آموزش و پرورش کمک کند
مشاور رییس جمهور در ستاد اقامه نماز کشور در نشست مشترک ستاد مرکزی اقامه نماز گفت: برای اینکه امر نماز به سرانجام برسد باید کل مملکت به آموزش و پرورش کمک کند.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر
بازبینی در آیین نامه های اردوها بسیاری از ابهامات را رفع می کند
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر گفت: بازبینی در آیین نامه های اردوها باعث می شود تا بسیاری از ابهاماتی که متناسب با تغییر ساختار آموزشی است، برطرف شود.
علی اکبرزاده
اجرای سرود 22هزار نفری و حضور برگزیدگان مسابقات فرهنگی، هنری در 22بهمن
مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: همزمان با یوم الله 22 بهمن سرود 22 هزار نفری توسط دانش آموزان اجرا می شود ضمن اینکه دانش آموزان برگزیده سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی هنری کشور در این روز هنرنمایی می کنند.
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی خبر داد:
تربیت 200 هزار نفر دانش‌آموز حافظ قرآن کریم در کشور
نشست مشترک قائم مقام سازمان دانش‌آموزی، با مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش صبح امروز برگزار شد.
مسیب‌زاده:
آموزش فرهنگ انقلابی را در قالب ارائه آموزه‌های دینی و قرآنی دنبال می‌کنیم
مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه انقلابی‌گری فارغ از قرآن و سیره ائمه اطهار(ع) قابل بررسی نیست تصریح کرد: بنابراین مأموریت خود در زمینه نهادینه کردن فرهنگی انقلابی‌گری و جهاد را در قالب ارائه آموزه‌های دینی و قرآنی دنبال...
ناحیه دو-برگزاری جلسه ی هماهنگی مجامع اعضاء ومربیان سازمان دانش آموزی
با هدف تصمیم سازی ومدیریت برنامه های سازمان دانش آموزی باحضور مدیر ومسئولین سازمان دانش آموزی استان یزد،معاون پرورشی فرهنگی وجمعی ازدبیران و مربیان ودانش آموزان عضو مجامع ، دومین جلسه ی هماهنگی مجامع اعضاء ومربیان سازمان دانش آموزی ...
به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه
يكصد و هشتاد و پنجمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه
نهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال94 در سالن شهيد عادل زاده اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز
بازدید یک روزه معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
با هدف بررسی طرح و برنامه های آموزشی و تشکیل جلسه با مدیران ، معاونین آموزشی و پرورشی مدارس ابتدایی و تشریح برنامه های حوزه آموزش ابتدایی صورت پذیرفت.

مسئولان معاونت پرورشی و فرهنگی
مسئولان معاونت پرورشی و فرهنگی

حداقل کردن حداکثر

وزارت آموزش و پرورش
وزارت آموزش و پرورش

حداقل کردن حداکثر

لینک های مرتبط
لینک های مرتبط

حداقل کردن حداکثر

 

تقویم رویدادها
تقویم رویدادها همه رویدادها

حداقل کردن حداکثر

25-26

آذر

جلسه قطب چهار کشوری روسای ادارات و مراکز مشاوره در یزد

12-22

بهمن

گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران

پوستر برنامه ها
پوستر برنامه ها

حداقل کردن حداکثر

 

 


خدمات الکترونیک صفحه نخست اداره امور تربیتی اداره فرهنگی، هنری اداره قرآن، عترت و نماز اداره مشاوره تربیتی سازمان دانش آموزی آرشیو خبرها بیشتر...