نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

20 فروردین؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره دانش آموزی خورشید ولایت

مدیرکل دفتر فرهنگی هنری
مدیرکل دفتر فرهنگی هنری آموزش و پرورش گفت: 20 فروردین آخرین مهلت برای ارسال آثار به دهمین جشنواره دانش آموزی خورشید ولایت است.


مهدی علی اکبرزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار کرد: دهمین جشنواره خورشید ولایت امسال طی تفاهم نامه ای بین اداره کل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش و بنیاد فرهنگی رضوی بین همه دانش آموزان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در رشته های مختلف برگزار می شود گفت: شعر، دل نوشته، نامه ای به حضرت رضا (ع)، نقاشی، عکاسی، فیلم کوتاه، خوشنویسی، سرود و داستان رشته هایی است که در این دوره از جشنواره حضور دارند.

 مدیرکل دفتر فرهنگی هنری آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه 20 فروردین 96 آخرین مهلت ارسال آثار به دهمین جشنواره خورشید ولایت است افزود: مراسم نهایی و تجلیل از برگزیدگان این دوره از جشنواره هم همزمان با دهه کرامت در تابستان 96 در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

علی اکبرزاده ادامه داد: به منظور هماهنگی هرچه بیشتر و حضور حداکثری دانش آموزان در این جشنواره طی دو روز گذشته روسای ادارات فرهگی هنری سراسر کشور برای تببین و هماهنگی بیشتر در مشهد مقدس گردهم آمدند. این برنامه با هماهنگی بنیاد فرهنگی رضوی صورت گرفته بود تا این دوره از جشنواره به شکل بسیار مطلوب تری برگزار شود.

این برنامه در راستای مراسم معرفی رسمی مشهدالرضا (ع) به‌عنوان «پایتخت فرهنگی جهان اسلام» در سال 2017 برگزار می شود.