نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام نماینده یزد و اشکذر به مناسبت 13 آبان

نماینده مردم یزد و اشکذر به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " سید ابوالفضل موسوی " در این پیام آورده است :

مدیران ارجمند، معلمان محترم و دانش آموزان گرامی

با سلام واحترام

بی گمان ، دانش آموزان آگاه و رشید ما در مبارزه با استکبار، همواره نقشی فعال و فراموش ناشدنی ایفا کرده اند. این عزیزان بودند که در 13 آبان 1357 از آیینه احساس و شعور مردم انقلاب و مسلمان ایران غبار برگرفتند و هویت مسلمانی ، خود اتکایی و مبارزه با استکبار را به همگان آموختند.

امروز هم دانش آموزان آگاه و عزیز استان یزد می توانند با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ برای مبارزه با استکبار و جاری ساختن روحیه حق طلبی، نقشی فعال و ارزشمند ایفا کنند و با الگو قرار دادن 13 آبان 1357 که آیینه احساس و شعور دانش آموزان و دانشجویان انقلابی و متدین بود در حفظ ارزشها و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند .

اینجانب و سایر مسئولان استان در روز سیزدهم آبان ماه روز دانش آموز دوشادوش دانش آموزان و مردم عزیز این دیار درراهپیمای این روز فراموش نشدنی شرکت می کنیم تا همه با هم و یک صدا روحیه ایستادگی در برابر ظلم را به نمایش بگذاریم و بر این باوریم که شما نوجوانان دانش دوست و حق طلب چون گذشته از پیشگامان پایبندی به ارزش های انقلاب و پاسداری از خون شهدای گرانقدر می باشید.

بدینوسیله از معلمان و دانش آموزان ارجمند برای حضور درراهپیمایی سیزدهم آبان ماه دعوت می نمایم که با هدف زنده نگه داشتن باور ارزش های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی سربند های مزین به نام ائمه اطهار (ع) را که به پیوست این نامه ارسال می گردد مهر پیشانی کرده و برای خلق شکوهی دیگر در تاریخ ایران پیش قدم شوند.