نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش مدیران و کارشناسان کانونهای فرهنگی و تربیتی برگزار شد

در اين همايش مديران و كارشناسان كانون ها ضمن تبادل تجربيات و ارايه راهكارهاي مفيد در جهت پويايي كانون ها ،در برنامه و كلاس توجيهي ويژه سايت همگام و نيز جشنواره زندگي به سبك روح الله آشنا شدند

همايش مديران و كارشناسان كانون هاي فرهنگي تربيتي استان در كانون ام ابيها(س) يزد برگزار شد.

در اين همايش مديران و كارشناسان كانون ها ضمن تبادل تجربيات و ارايه راهكارهاي مفيد در جهت پويايي كانون ها ،در برنامه و كلاس توجيهي ويژه سايت همگام و نيز جشنواره زندگي به سبك روح الله آشنا شدند.

همچنين سرداري، معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان بر ضرورت پويايي و كار فرهنگي در كانون ها ،جذب هرچه بيشتر دانش آموزان،ثبت اطلاعات دانش آموزان در سامانه همگام،تبادل تجربيات مابين كانون ها،پست اداري كانون ها و ... تأكيد نمود.

همچنين  عليرضا جلالي مشاور مدير كل محترم آموزش و پرورش ضمن تشكر از فعاليت كانون ها بر لزوم  جذب حداكثري و تسهيل شرايط براي حضور دانش آموزان تأكيد نمود.انتظاري رئيس  اداره فرهنگي هنري و فضاهاي پرورشي استان نيز با اشاره به سند تحول بنيادين كه  در آن تربيت جايگاه خاصي دارد به اهميت تربيت خوب دانش آموزان  و همچنين توجه به بحث اوقات فراغت،چهلمين سالگرد شكوهمند جمهوري اسلامي و سامانه همگام  تأكيد نمود.

همچنين كريمي كارشناس مسئول اردوها و كانون هاي استان، بر اهميت ضرورت توجه به كانون ها،فعاليت هاي خلاقانه در كانون و لزوم استفاده از تمام ظرفيت ها جهت كار در كانون تأكيد نمود.