نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست کمیته دانش آموزی و فرهنگیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش از برنامه ریزی برگزاری باشکوه جشن های سالگرد پیروزی انقلاب با مشارکت و حضور حداکثری تشکل های دانش آموزی و فرهنگیان در مدارس خبرداد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نشست کمیته دانش آموزی و فرهنگیان استان یزد با حضورمعاونین این اداره کل و نمایندگان تشکل های دانش آموزی و فرهنگیان در سالن شهید ساداتی برگزارشد .

دراین نشست معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والا مقام را گرامی داشت و گفت : آموزش و پرورش استان یزد برای برگزاری جشن های سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب در مدارس برنامه های ویژه ای را تدارک کرده است .

"علی سرداری " رویکرد بر نامه ها ی گرامیداشت دهه فجر را با محوریت مدارس و دانش آموزان ذکرکرد  و افزود : مدارس در این برنامه ها به نشاط ،  شادابی و امید بخشی توجه ویژه ای خواهند داشت.

وی معرفی دستاوردها و توانمندیهای نظام جمهوری اسلامی را از دیگر برنامه های این ایام درمدارس ذکرکرد و افزود : دانش آموزان با برنامه های انقلاب پژوهی ، شهید پژوهی  و دعوت از شخصیت های تاثیر گذار در انقلاب دراین زمینه بیشتر آشنا می شوند .

درادامه این نشست هریک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را برای هرچه با شکوهتر برگزار شدن برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در مدارس ارائه کردند.