نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سمینار هفته بهداشت روان 98 برگزار شد

با حضور روانپزشکان، روانشناسان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، مربیان پرورشی و مراقبان سلامت
در این سمینار علمی که با حضور روانپزشکان، روانشناسان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، مربیان پرورشی و مراقبان سلامت تشکیل شد آقای سرداری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، آقای دکتر دهقانی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، آقای اسمعیل زاده رییس آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، آقای شایق رییس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی و آقای حسینی تبار رییس اداره سلامت حضور داشتند.

سمینار هفته بهداشت روان 98 به همت اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان با همکاری آموزش و پرورش ناحیه دو یزد و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد در پژوهشگاه آیت الله خاتمی برگزار شد.

علی سرداری اردکان معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش در این سمینار ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بهداشت روان به کلیه دست اندرکاران این عرصه به ملفه های مهم و موثر سلامت روان در جامعه امروز پرداخت.

همچنین دکتر محمدرضا دهقانی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و آقای بیشمار معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد در سخنانی به اهمیت جایگاه سلامت روان در کشور پرداختند.

در ادامه سه آیتم آموزشی با حضور استادان روانپزشک و روانشناس برگزار شد: نقش معنویت در سلامت روان با حضور ریاست مرکز جامع روانپزشکی دکتر قاسم دستجردی، مهارتهای ارتباط با نوجوان با حضور دکتر شهاب شیرخدا و شادکامی و خانواده با حضور سرکار خانم دکتر فاطمه آقایی.

در پایان این سمینار جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر شیرخدا و دکتر آقایی برگزار شد و حاضران پاسخ سوالات خود را از دیدگاه این متخصصان دریافت کردند.

در این سمینار علمی که با حضور روانپزشکان، روانشناسان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، مربیان پرورشی و مراقبان سلامت تشکیل شد آقای سرداری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، آقای دکتر دهقانی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، آقای اسمعیل زاده رییس آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، آقای شایق رییس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی و آقای حسینی تبار رییس اداره سلامت حضور داشتند.