نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در عرصه قرآن نیازمند فعالیتهای ترویجی هستیم

مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش:
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن در مدارس تاکید کرد و افزود: اجرای طرح ملی حفظ جزء سی در مدارس در راستای این بیانات اجرا می شود.

" محمد رضا مسیب زاده " مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در آیین اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانش آموزی استان یزد خطاب دانش آموزان برگزیده قرآنی اظهار داشت : انتخاب این سیر الهی را به شما تبریک می گویم و امیدوارم که هیچ گاه از قرآن و اهل بیت فاصله نگیرید و در همه مراحل زندگی آنها را سرلوحه کارهای خود قرار دهید.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن در مدارس تاکید کرد و افزود : اجرای طرح ملی حفظ جزء سی در مدارس در راستای این بیانات اجرا می شود.

مسیب زاده با اشاره به نقش و اهمیت قرآن در زندگی فردی و اجتماعی تاکید کرد: در عرصه قرآن نیازمند فعالیت های ترویجی هستیم و باید فرهنگ قرانی را بیش از پیش در جامعه توسعه و گسترش دهیم .

وی گفت : ماموریت اصلی آموزش و پرورش اجرای سند تحول بنیادین است و در سند تحول بنیادین به ساحت‌های مختلف تربیتی اشاره شده است که از جمله مهم‌ترین این ساحت‌ها عبادی، تربیتی و اعتقادی است.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش  با اشاره به اینکه شش ساحت تربیتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مسیر تربیت دانش آموزان تراز ایران اسلامی را نمایان می کند افزود: هر فعالیتی در آموزش و پرورش بر مبنای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش صورت می گیرد.