نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هماهنگی مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان استان برگزار شد


جلسه هماهنگی برگزاری سی و هفتمین دوره از مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان استان یزد با حضور معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل و تیم اداره فرهنگی، هنری و فعالیتهای اردویی برگزار شد.

در این جلسه حاضران ضمن گفتگو درباره کم و کیف برگزاری این دوره از مسابقات، برنامه های مختلف پیشبینی شده را مرور و تصویب کردند.

محمدحسین انتظاری رییس اداره فرهنگی، هنری و فعالیتهای اردویی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در این جلسه اعلام کرد: سی وهفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان استان  در دو بخش  گروهی و انفرادی با حضور 3500 نفر دانش آموزان  نخبه  فرهنگی هنری در روز های چهارم و پنجم اردیبهشت 98 در مجتمع فرهنگی آموزشی تالار فرهنگیان یزد برگزار خواهد شد.

انتظاری اضافه کرد: در مرحله مقدماتی این مسابقات که در پایان سال 97 انجام شد آثار 8700 نفر به دبیر خانه ارسال شد و بعد از یک مرحله داوری غیر حضوری تعداد 3500 اثر به مرحله نهایی (استانی ) این جشنواره راه یافت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات در رشته های هنر های تجسمی – هنر های دستی – هنرهای آوایی – هنر های نمایشی رسانه و فضای مجازی آفرینش ادبی و فیلم کوتاه در روزهای چهارم اردیبهشت ویژه پسران و پنجم اردیبهشت ماه ویژه دختران برگزار خواهد شد و مراسم اختتامیه و اعلام نتایج و هدایا ساعت 4 بعداز ظهر روزهای فوق در محل تالار معلم دانشگاه فرهنگیان یزد برگزار می گردد.