نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه استانی کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش برگزار شد


جلسه کمیته همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش استان یزد با حضور حضرت آیت الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، حجت الاسلام ملکی مشاور وزیر آموزش و پرورش و رییس ستاد، آقای شیرزاد مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیران کل تبلیغات اسلامی، ستاد اقامه نماز، مدیران حوزه های علمیه و دیگر اعضا در محل دفتر امام جمعه یزد برگزار گردید.

در این جلسه پس از ارائه گزارشی از روند فعالیتهایی کمیته استانی، اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مربوط به دستورکار جلسه پرداختند. در حاشیه این جلسه اپلیکیشن مصباح الهدی که به همت اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد طراحی شده است توسط حضرت آیت الله ناصری رونمایی شد.

همچنین پیش از این جلسه بازدید از فعالیتهای شهرستانها و مناطق اردکان، میبد، اشکذر، مهریز، تفت، بافق و بهاباد و زارچ توسط سه گروه متشکل از نمایندگان ستاد همکاریهای کشور و آموزش و پرورش استان ازانجام شده بود که طی آنها جلسات کمیته های شهرستانی با حضور ائمه محترم جمعه و روسای حوزه های علمیه خواهران و برادران و تبلیغات اسلامی و ادارات آموزش و پرورش و دیگر اعضا تشکیل شد و همچنین بازدید از مدارس امین و اقدامات شاخص انجام شده انجام گردید.

 

آدرس کوتاه: