نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تکریم و معارفه روسای سایق و جدید اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی

با حضور معاون محترم پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد
لازم به ذکر است آقای محمدعلی شایق کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و درمانگر نوجوان مرکز مشاوره امام حسین(ع) است و در کارنامه خدمتی خود سوابقی مانند: ریاست اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی، کارشناس ریاست اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی، مشاور مدرسه و همکاری با نهادهای همسو با عناوین محتلف را دارد.

مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در محل این اداره و با حضور آقای سرداری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل، خانم رادپور رییس سابق اداره مشاوره، آقای شایق رییس جدید اداره مشاوره، آقای رضاییان کارشناس مسئول مشاوره و آقای خدایی کارشناس مشاوره برگزار شد.

در این جلسه صمیمی معاون محترم پرورشی و فرهنگی اداره کل ضمن سپاس از تلاشهای چند سال اخیر سرکار خانم رادپور در مسئولیتهای ریاست مرکز مشاوره امام حسین(ع) و اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی، برای ایشان در تداوم خدمات خود آرزوی توفیق بیشتر کرد.

در ادامه خانم حمیده رادپور در سخنانی به اهم موارد پیگیری شده در این دوره خدمتی پرداخت و از همراهی و همکاری معاون پرورشی و فرهنگی، همکاران اداره مشاوره و مرکز امام حسین(ع) و مشاوران مدارس در پیشبرد برنامه های مشاوره ای استان تقدیر کرد.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای ریاست جدید این اداره بر ادامه ی فضای صمیمی و البته علمی و تخصصی این اداره و تلاش همه جانبه تمام افراد برای رسیدن به اهداف والای آموزشی و پرورشی تاکید کرد.

در این جلسه همچنین آقای محمدعلی شایق ریاست جدید اداره مشاوره ضمن سپاس از اعتماد معاون محترم پرورشی و فرهنگی اداره کل و قدردانی از تلاشهای خانم رادپور؛ از پیشبرد برنامه های موثر مشاوره ای، استفاده از تمامی ظرفیت مشاوران و همکاران همسو و تکریم جایگاه و منزلت پیشکسوتان مشاوره سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که با لطف خداوند و تلاش همکاران به این چشم انداز دست پیدا کنیم.

لازم به ذکر است آقای محمدعلی شایق کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و درمانگر نوجوان مرکز مشاوره امام حسین(ع) است و در کارنامه خدمتی خود سوابقی مانند: ریاست اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی، کارشناس ریاست اداره مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی، مشاور مدرسه و همکاری با نهادهای همسو با عناوین مختلف را دارد.