نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه تصمیم گیری برنامه های هفته مشاغل

با عنایت به لزوم آماده‌سازی دانش آموزان برای انتخاب آگاهانه رشته تحصیلی و باهدف تقویت و توسعه فرهنگ کارآفرینی، توجه به کار و پیشه در زندگی فردی و اجتماعی دانش آموزان جلسه تصمیم گیری برنامه های هفته مشاغل در تاریخ 16/1/96 در اتاق معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

این جلسه با حضور معاونت محترم پرورشی استان، رئیس اداره مشاوره، کارشناس مسئول مشاوره استان، کارشناس مسئول فعالیت های اردویی و کانون ها و همچنن معاونین آموزشی و پرورشی، کارشناسان مشاوه و کانون ها نواحی 1و 2 یزد و کارشناس مسئول فنی و حرفه ای ناحیه 2 یزد برگزار گردید و پیرامون برنامه های هفته مشاغل بحث و تبادل نظر گردید.

علی سرداری، معاونت  پرورشی اداره کل  خاطر نشان کرد تقویت مهارت های دانش آموزان از وظایف خطیر آموزش و پرورش است و ایجاد مهارت و تبدیل آن به ثروت و اشتغال  از اهدف  بلند مدت این دستگاه می باشد.

لذا با هدف خودباوری دانش آموزان در زمینه کسب مهارت و تبدیل آن به ثروت مصوب گردید نمایشگاه و فروشگاه محصولات مهارتی دانش آموزان با همکاری ادارت آموزش و پرورش نواحی1 و2  در میدان امیرچخماق به مدت یک هفته ازتاریخ 1/2/97 الی 6/2/97 عرضه گردد.

 

آدرس کوتاه: