نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاري جشنواره تولیدات کانون های برتر استان های سراسر کشور در شهریورماه

مدیرکل دفتر فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی خبرداد:

برگزاري جشنواره تولیدات کانون های برتر استان های سراسر کشور در شهریورماه

مدیرکل دفتر فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی از برگزاري جشنواره تولیدات کانون های برتر استان های سراسر کشور در شهریورماه خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت پرورشي و فرهنگي، مهدی علی اکبرزاده ، در خصوص برگزاری اردوی دانش آموزان مناطق مرزی کشور، اظهارکرد: در اردوی دانش آموزان دختر مناطق مرزی همه دانش آموزان پر از حرف و نقد هستند ما باید فرصت گفتن به آن ها دهیم.

مدیرکل دفتر فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی تصريح كرد: سعی کردیم این فرصت را در این اردو به وجود بیاوریم ایجاد فضای آزاد اندیشی در این اردو باعث شد تا دانش آموزان در برنامه های کارگاهی شرکت کنند.

وي خاطرنشان کرد: دانش آموزان با لباس ها، رنگ ها، گویش ها، آداب و رسوم استان های کشور آشنا شدند و دوست های خوبی هم پیدا کردند بچه ها از استان های مختلف باهم دوست یابی کردند که این موضوع از اهداف برنامه ما نیز بود.

علی اکبرزاده با بيان اين كه اردوی دانش آموزان مناطق مرزی هرساله در 2 گروه پسران و دختران اجرا خواهد شد، افزود:  بسیاری از این دانش آموزان در استان هایشان در مدرسه عضو شورای دانش آموزی هستند که این موضوع می تواند دنباله روی اردوی مرزی باشد.

مدیرکل دفتر فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی تصریح کرد: علاوه بر این فعالیت ها برنامه های فرهنگی هنری برای دانش آموزان داریم در برنامه های مختلف دیگر نیز مانند جشنواره کانون ها تولیدات صنایع دستی دانش آموزان عرضه می شود.

وی اضافه کرد: ما در شهریورماه جشنواره تولیدات برتر کانون های برتر استان های سراسر کشور را خواهیم داشت و برنامه های متنوع دیگری که در استان های کشور برای دانش آموزان برگزار مي شود.

آدرس کوتاه: