نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در مدارس یزد

با برافراشته شدن پرچم یاحسین (ع) دردبیرستان شاهد شهید رمضان زاده برنامه های گرامیداشت هفته امر به معروف ونهی از منکر درمدارس استان آغازشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش مراسم آغازین برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر با حضور معاون سیاسی ، امنیتی استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد ، فرهنگیان و دانش آموزان در دبیرستان پسرانه شاهد شهید رمضان زاده ناحیه یک یزد برگزارشد .

دراین مراسم که با اقامه فریضه ظهر و عصر همراه بود دانش آموزان پس از اقامه نماز به مداحی و مرثیه سرائی پرداختند و پرچم متبرک "یا حسین"  در این مدرسه به اهتزار درآمد .

به گفته معاون فرهنگی و پرورش آموزش و پرورش استان یزد همزمان با روز اول محرم ویژه برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر درمدارس استان آغازشد.

"علی سرداری " برگزاری صبحگاه امر به معروف و نهی ازمنکر ، همایش مربیان فرهنگی و پرورشی مدارس ، تجلیل از یادآوران فعال و نمونه مدارس ، تهیه روزنامه دیواری با موضوع امر به معروف ، اختصاص موضوع انشا به موضوع امر به معروف و نهی ازمنکر ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، اعزام سخنران به مدارس ، انجام تبلیغات محیطی و تجدید میثاق یاوران معروف و یادآوران با آرمانهای دفاع مقدس را از جمله این برنامه ها نام برد .

گفتنی است دراین مراسم محمدی پناه قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز درجمع دانش آموزان درسخنان کوتاهی به ذکر اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر پرداخت .