نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اصلی ترین ماموریت اداره امور تربیتی بروزرسانی دانش همکاران است

زارعشاهی، ریس اداره امور تربیتی اذعان کرد:
"سعدی زارع‌شاهی" در نشست خبری هفته تربیت اسلامی و روز امو تربیتی اظهار داشت: امسال ده‌ها عنوان برنامه متنوع برای گرامی داشت این هفته در سطح شهر و مدارس تدارک دیده شده بود که به دلیل تعطیلی مدارس و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شد.

"سعدی زارع‌شاهی" در نشست خبری هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی اظهار داشت: امسال ده‌ها عنوان برنامه  متنوع برای گرامی داشت این هفته در سطح شهر و مدارس تدارک دیده شده بود که به دلیل تعطیلی مدارس و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه یکی از اصلی‌ترین مأموریت‌های اداره امور تربیتی، به‌روز رسانی دانش و آگاهی مربیان پرورشی و تربیتی است،اظهار داشت: با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، تمام مربیان، معاون و مشاوران پرورشی از این آموزش‌ها بهره مند شده‌اند.

زارع شاهی همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره الگوی برتر درس تفکر و سبک زندگی عنوان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقا سطح تفکر دانش آموزان و معرفی الگو برای انتخاب سبک زندگی به آنها بوده که خوشبختانه مورد استقبال نیز قرار گرفته است.

رئیس اداره امور تربیتی آموزش و پرورش استان یزد خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره تجارت برتر تربیتی نیز از دیگر برنامه‌های هفته امور تربیتی است.